Historia Forever Living Products


Historia FLP zaczyna się w 1978 roku od jednego człowieka i jego marzenia. Rex Maughan latami poszukiwał pomysłu, który byłby spełnieniem jego dwóch największych celów:

1. Lepszego zdrowia
2. Finansowej niezależności

Rex Maughan założył firmę w oparciu o kapitał niewiele większy niż marzenia i ciężka praca. Zaproponował bardzo prostą ideę biznesową swojej najbliższej rodzinie i przyjaciołom.
To wydarzenie zapoczątkowało działania których nadrzędnym celem było znalezienie drogi do spełnienia marzeń ich i wielu innych osób.

Idee Rexa Maughana

- NATURALNE SPOSOBY POPRAWY ZDROWIA
- SZANSA OSIĄGANIA WIĘKSZYCH DOCHODÓW
- WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTY I PLAN BIZNESOWY
- POMOC INNYM W UZYSKANIU LEPSZEGO ZDROWIA I NIEZALEŻNOŚCI FINANSOWEJ


Forever Living Products, jest obecnie multimiliardowym przedsiębiorstwem z siedzibą w Scottsdale ( na zdjęciu) , w stanie Arizona - USA, wytwarzającym i sprzedającym dziesiątki produktów dla zdrowia i urody. Ludzie tacy jak Ty, dystrybuują te mające pozytywny wpływ na życie wyroby, oferując ci szansę posiadania własnego biznesu i fiansowego zabezpieczenia przyszłości, dzięki sprawdzonemu planowi.
Forever Living Products, z ponad 9,5 miliona dystrybutorami w ponad 145 krajach, oferuje unikalną szansę, by wieść życie zdrowsze i bardziej dostatnie.
 

Zasada pionowej integracji

Aby zagwarantować najwyższą jakość produktów Forever, zintegowany został pionowo cały proces produkcyjny. Kontrolujemy wszystko, od plantacji aloesowych, poprzez zakłady przetwórcze, badania i rozwój, aż do pakowania, wysyłki i dystrybucji. Dzięki temu możemy zagwarantować jakość produktów FLP milionom naszych klientów i dystrybutorów, którzy polegają na nich, by zachować zdrowie i wieść bardziej satysfakcjonujący styl życia!
 

Liczby FOREVER- światowy lider w uprawie aloesu aloevera
- 33 lata stałego globalnego rozwoju
- 2,5 mld dolarów obrotów rocznie
- działalność operacyjna w 140 krajach
- prawie 10 mln dystrybutorów na świecie
- 75 ośrodków wypoczynkowych
- Forever nigdy nie wycofało się z żadnego rynkuW ramach marketingu zespołowego produkt trafia od wytwórcy do klienta detalicznego jedynie za pośrednictwem niezależnego dystrybutora. Eliminacja długiego łańcucha pośredników pozwala na opracowanie takiego planu wynagrodzeń, który zapewnia dystrybutorom znaczne dochody.
 

6 zasad działania według Rexa Maughana 

1. Zacznij marzyć i uwierz że możesz je osiągnąć
Zanim zabierzesz się do pracy, musisz wiedzieć, co dzięki niej chcesz osiągnąć i jaka będzie Twoja nagroda. Może to jest budowa domu, zakup luksusowego samochodu, a może wolność finansowa i pozbycie się w końcu "harówki na etacie". Musisz znać powód dla którego angażujesz się we współpracę z Forever, zdefiniować czynnik, który będzie Cię motywował do nieustannych wysiłków zmierzających do odniesienia sukcesu.

2. Stawiaj sobie cele
Mówi się że cel to marzenie z datą realizacji. Jeżeli chcesz spełnić swoje marzenia, musisz wyznaczyć termin, kiedy to ma nastąpić i starannie naszkicować drogę, którą będziesz podążać. W Forever pomożemy Ci dokładnie zaplanować drogę do osiągnięcia tego celu.

3. Zaangażuj się
Forever oferuje Ci partnerstwo, wyjątkową mozliwość osiągnięcia finansowej niezależności i zyskania trwałego, stabilnego dochodu. Realizacja tych rzeczy wymaga czasu i wysiłku. Być może by się zaangażować bedziesz potrzebował opuścić swoją strefę komfortu i zmienić mentalność "smerfa marudy" na "smerfa odważniaka" ale uwierz że warto to zrobić. Nasze szkolenia w tym pomogą. - jeżeli chcesz osiągnąć sukces, musisz byc naprawdę zaangażowany w działalność i rozwój swojego biznesu.

4. Pracuj !
Nic co warte jest posiadania, nie przychodzi łatwo. Zdobycie nagrody, jaką jest spełnienie marzeń, także będzie wymagało od Ciebie pracy: dzień po dniu, tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu. Za to efekty będą niewyobrażalne.

5. Nigdy, nigdy się nie poddawaj
Najlepszą gwarancją sukcesu jest wytrwałość. Kiedy podejmiesz decyzję, kiedy zaczniesz ciężko pracować nad realizację swoich pragnień, nie rezygnuj i nie ustawaj w wysiłkach. Kiedy osiągniesz to o czym marzyłeś, przekonasz się że było warto!

6. Pomagaj innym wygrywać
Istotą FLP jest praca zespołowa i wspólne dążenie do realizacji marzeń. Im większej liczbie osób pomożesz
zyskać lepsze zdrowie korzystając z naturalnych suplementów Forever i poprawić sytuację finansową dzięki Planowi Marketingowemu, tym szybciej spełnisz swoje marzenia!
 

''Z radością przyjmuję uściski osób mówiących - dziękuję, że zrobiłeś ze mnie managera Forever - takie wydarzenia oraz osobiste historie ludzi o cudownych zmianach w życiu, dzięki produktom, sprawiają, że było warto.'' - REX MAUGHAN