Biznes z Forever,

Poznaj plan marketingowy oraz możliwości finansowe biznesu Forever.

FOREVER PLAN MARKETINGOWY PDF

Kliknij poniżej na obrazek - zostaniesz przekierowany - wyjaśnienie Planu Marketingowego FLP


Jak rozpocząć biznes Forever ?

Aby rozpocząć współpracę, musisz mieć 18 lat. Następnie podpisać umowę dystrybutora. Po jej podpisaniu i złożeniu zamówienia na kwotę 250 zł po rabace 15%, zostaniesz  tzw. Nowym Dystrybutorem. Od tego momentu możesz wprowadzać inne osoby do Forever i z tego tytułu otrzymywać prowizję. Jeżeli w ciągu 2 miesięcy kalendarzowych wykonasz obrót w wysokości około 1900 zł, awansujesz na pozycję Assistant Supervisor i otrzymasz zniżkę 35% na zakup produktów od cen detalicznych. To jest wielkość Twojej marży, która zostanie w Twojej kieszeni gdy w cenach detalicznych sprzedasz zakupione produkty. Każdorazowa minimalna wartość zamówienia wynosi 250 zł. Do zakupu otrzymasz fakturę i własny numer dystrybutora. Ten numer jest ważny na całym świecie, możesz budować własną grupę dystrybutorów gdziekolwiek będziesz, Forever działa w 140 krajach na świecie!.

Od momentu zakupu towarów jako Nowy Dystrybutor masz prawo do:
1. Sprzedaży produktów Forever i zarabiania 15% marży pomiędzy Twoim zakupem a ceną detaliczną.
2. Sponsorowania, budowania grupy dystrybutorów, którzy za Twoim pośrednictwem podpiszą umowę z Forever.


Przystąpić do Forever można tylko poprzez podpisanie umowy z dystrybutorem tzw. sponsorem, którego celem i zadaniem jest wprowadzenie Cię do biznesu i pomaganie w osiąganiu poszczególnych stopni awansu.
Twój sponsor będzie Cię wspierał. Im wyżej Ty zajdziesz tym lepiej dla sponsora, dlatego sponsorowi będzie zależeć abyś awansował.

Czy musisz prowadzić działalność gospodarczą? Możesz ale nie jest to warunek konieczny. Możesz skupić się na sponsorowaniu, wówczas działalność gospodarcza nie jest potrzebna. Forever rozliczy się z Tobą umową cywilnoprawną.
Oczywiście jak prowadzisz mały biznes, albo jesteś osobą samozatrudnioną, warto skorzystać z całego dobrodziejstwa współpracy z Forever i działać dwukierunkowo.

OSOBY WPROWADZONE PRZEZ CIEBIE - Za wprowadzenie nowej osoby dostaniesz na początek premię NDP w wysokości 15% wartości zamówienia wg cen netto ( bez VAT). Następnie już po pierwszym awansie na stanowisko AS. SUP. Twoja premia za wprowadzenie nowego dystrybutora rośnie do 20% a na poziomie Managera osiąga poziom 33% wartości zamówienia Twojego nowego dystrybutora.


Po co umowa?

Umowa to zobowiązanie dla Forever aby Twoje działania, Twoje plany, biznes oparty na produktach Forever traktować poważnie. Dzięki umowie otrzymujesz unikalny numer którym posługujesz się za każdym razem jak wprowadzasz nową osobę do Forever, budując własną strukturę dystrybutorów. Dzięki działalności Forever w 140 krajach możesz sponsorować i budować swoje struktury gdziekolwiek jesteś.
Ciebie umowa do niczego nie zobowiązuje, nikt nie będzie Cię poganiał, ani zobowiązywał do określonej pracy. To ile chcesz pracować i tym samym zarobić pieniędzy, zależy tylko od Ciebie! Co więcej, awans raz osiągnięty jest DOŻYWOTNI. W Forever nie ma ponownej kwalifikacji, unifikacji itp.
W Forever możesz tylko wzrastać, nigdy nie spadniesz z pozycji już raz osiągniętej !
 

Kto to jest sponsor?

Sponsor to osoba wprowadzająca. Każdy ma swojego sponsora - osobę która na początku wszystko wyjaśni i przeszkoli a następnie pomoże w rozpoczęciu biznesu, spotkaniach, prezentacjach. Dla dobrego sponsora ważne jest abyś awansował jak najszybciej, ponieważ jak Ty zarobisz, awansujesz, to wtedy rośnie biznes Twojego sponsora. Dobry sponsor zapewni Ci dobry start.

Kto potrzebuje Produktów Forever?

Organizm człowieka, podobnie jak samochód wymaga dobrego paliwa. Jeżeli wlejesz do samochodu kiepski olej, daleko nie pojedziesz, jeżeli będziesz jadł fast food, zachorujesz. Niestety obecny tryb życia nie pomaga nam ani w racjonalnym i zbilansowanym żywieniu, ani w zachowaniu zdrowia. Minerałów i witamin niezbednych do własciwego funkcjonowania naszego organizmu jest w pożywieniu coraz mniej. Stąd potrzeba suplementacji.

Forever to nie tylko suplementy, to również środki higieny osobistej jak mydło aloesowe Forever, pozbawiona fluoru pasta do zębów (Bright), pozbawiony rakotwórczego glinu dezodorant - ALOE EVER-SHIELD, szampony i odżywki do włosów, czy kremy którymi nasze Panie tak bardzo lubią smarować swoje ciało.
Dzięki Forever możesz nie tylko dłużej cieszyć się dobrym zdrowiem i dbać o swoje ciało, ale również na tej pielęgnacji i trosce o siebie budować dochodowy biznes.

Zasady skutecznego działania w Forever:
1. Używaj aloesu i produktów aloesowych razem z bliskimi, abyś mógł poznać ich działanie bezpośrednio.
2. O swoich doświadczeniach ze stosowania aloesu Forever, podziel się wśród znajomych i przyjaciół.
3. Sponsoruj - wprowadzaj nowe osoby do Forever. Gdy dołączą do Ciebie, Twoja struktura się powiększy. Dzięki temu powiększą się Twoje dochody.
4. Wspieraj członków Twojego zespołu aby osiągali kolejne stopnie awansu. Liczne szkolenia i materiały pomogą Tobie i Twojemu zespołowi w rozwoju.


Wywiad z mangerem z Brazylii - Renato Beirao, (z tłumaczeniem) POSŁUCHAJ !