"Jeśli uważasz, że coś potrafisz zrobić lub że czegoś nie potrafisz, w jednym i drugim przypadku -  masz rację."

Henry Ford

CO TO JEST MARKETING SIECIOWY ?

MLM (ang. multi-level-marketing) marketing sieciowy - to sposób działania firmy polegający na oferowaniu towarów i usług bezpośrednio konsumentom, na zasadach kontaktów indywidualnych, zazwyczaj w domu klienta, miejscu pracy lub w innych miejscach, poza stałymi punktami sprzedaży detalicznej. Sprzedaż ta wymaga osobistej prezentacji produktu i udzielenia stosownych wyjaśnień.

MLM - to sprawdzony system dystrybucji, który obecnie należy do jednych z najszybciej rozwijających sie systemów sprzedaży na świecie. Dzięki temu modelowi biznesu, niewielkim nakładem środków finansowych, możemy stać się właścicielami własnego dochodowego biznesu.

MLM - pozwala sprzedawcom (dystrybutorom)  na budowanie osobistych struktur współpracowników, od których obrotu otrzymuje się dodatkowe prowizje. Współpracownicy  duplikując działania osoby która wprowadziła je do struktury, tworzą swoją strukturę, następni kolejną i tak dalej. Każdy sprzedawca (dystrybutor) ma możliwość zbudowania własnej struktury dystrybutorów, w której każdy z nich wynagradzany jest na podstawie obowiązującego w danej firmie planu marketingowego.

Co ważne, bycie wyżej w firmowej hierarchii niekoniecznie przekłada się na wyższe zarobki - zależą one bowiem od wspomnianego planu marketingowego i osobistego zaangażowania w budowę struktury i sprzedaż.
 
Wśród osób prezentujących system marketingu sieciewego, często pomijany jest temat sprzedaży. Dystrybutorzy koncentrują się na budowie struktury, zapominając że to od obrotu towarowego jaki generuje struktura, zależy prowizja  (wynagrodzenie) , a nie  od samego członkostwa w strukturze.

BYĆ WOLNYM FINANSOWO !

Jeżeli chcesz budować własny biznes, bez inwestowania ogromnego kapitału, decydować o własnym życiu, współpracować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach,mieć wpływ na swoją przyszłość i na dodatek czerpać korzyści z rozwoju osobistego - pomyśl o marketingu sieciowym.


W marketingu sieciowym możesz działać w czasie wolnym, wykonując dalej pracę którą masz obecnie. Jednak niebawem może okazać sie, że profity z działalności w ramach marketingu sieciowego przewyższą zarobki które uzyskujesz w sposób tradycyjny. Wówczas wybór co dalej robić zależy tylko od Ciebie.


Dlaczego MLM ?

1. Bo umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej bez angażowania kapitału.
2. Bo zwiększa wiarę we własne możliwości.
3. Bo ten biznes buduje się z innymi.
4. Bo tu nie ma miejsca na krętactwo, naciąganie, wykorzystywanie, sprzedaż bezwartościowych rzeczy, itp.
5. Bo zarobki w MLM są nieograniczone, zależą tylko od zaangażowania.
6. Bo tu nie ma szefa który straszy, ogranicza rozwój, awans i zarobki.
7. Bo w MLM jest masa szkoleń z rozwoju osobistego, które podnoszą pewność siebie, i wytrwałość w osiąganiu postawionych celów.
8. Bo pracę z MLM można rozpocząć w czasie wolnym, nie rezygnując z dotychczasowych zajęć.
9. Bo FOREVER ma produkty które dbają o zdrowie i umożliwiają  budowanie niezależności finansowej.
10. Bo w MLM prawdziwe jest twierdzenie: "Znajdź zajęcie które lubisz, a już nigdy nie będziesz musiał pracować"

Zobacz film. George Zalucky reprezentuje inną firmę z branży mlm, jednak zwraca uwagę na zachowania, które determinują każdy rodzaj sukcesu. Warto zobaczyć.